den č. 5844

6. srpna 2014 v 0:12
Milý Bože,

nedávno jsem si přečetla knížku Oskar a růžová paní a to mě teď nějak motivuje k tomu, abych ti napsala. Určitě víš, že nejsem stejně jako Oskar nemocná, ale doufám, že tě můj dopis ani tak nebude obtěžovat. Jistě toho máš spoustu, protože je teď noc a v noci určitě spousta lidí nejvíc sní a prosí tě, abys jim ty sny splnil.

Za 14 minut mi bude 16 let. To je ale věk, co? Je to celých 5844 dnů! Nikdy bych nevěřila že jsem schopná přežít tolik dnů! Díky tobě jsem měla možnost poznat svět. Určitě to všechno, co jsem prožila, byť si to třeba nepamatuju, mělo nějaký důvod a já už můžu jenom čekat, kdy se to opravdově projeví.

Tento dopis Ti vlastně nepíšu proto, abych si postěžovala. Vlastně ani nevím, proč jsem se rozhodla ho napsat, ale myslím si, že všechno co ke mně tak instinktivně dojde musí být správné.

Abych se tedy konečně dostala k tomu, co všechno Ti chci říct. ráda bych Ti řekla, jak moc jsem vděčná za to, že jsem. Můžeme toužit po penězích a po slávě a po úctě ale k čemu nám to bude když my nebudeme? Když už jsi mi teda dopřál to že jsem, tak bych Ti ráda poděkovala za to, jaká jsem. Vím, že bych měla být milé hodné a skromné děvče a ač to tak občas nevypadá, mylsím že taková jsem a doufám, že máš radost!

Doufám, že je Ti jasné, že charakter v dnešním světě (bohužel) už neznamená všechno, tak bych Ti taky ráda řekla, že jsem moc ráda za to, jak vypadám i přes to jak si pořád na všechno stěžuju. Vždyť ty to stejně všechno víš!

Moc ráda bych Ti taky poděkovala za to jaký mám život. Nejspíš si dostatečně nevážím toho, že žiju jak žiju a s kým žiju. Jsem moc ráda za to, že jsi můj život navedl k mým přátelům, že jsi mi ukázal vždycky správnou cestu a nikdy jsi mě nenechal ve štychu! Možná to občas vypadalo, že se na Tebe obracím jenom, když potřebuju a občas to tak bylo, ovšem poslední dobou mi to všechno dochází, ale vždyť Ty to víš!!

Babi růženka malému Oskarovi taky říkala, že na Tebe může mít každý den jedno přání. vím, že máš spoustu lidí, kteří si něco přejí. Ale je zrovna půlnoc a mám ty narozeniny, tak bych taky jedno měla.

Prosím, stůj nade mnou vždy když to budu potřebovat a veď mě životem tak, jako doteď!

Děkuji!
Anička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama