Střelec

30. června 2014 v 14:41
Kousek za našim domem máme koleje. Údajně je to nejstarší železniční trať asi ..no z dob Marie Terezie? :D těžko říct! Každopádně jezdí se po ní už skoro 200 let! Asi před dvěma roky přišli nějací chlápci a řekli, že je to momentálně jediná trať snad v celé České republice, na které jezdí vlaky v opačném směru, a že se musí směr změnit. Kolik to udělalo zmatků, ale funguje to!!

Dneska udělala největší krok ve svém životě. Změnila jsem něco - "koleje" po kterých jezdím už 16 let. Možná to teď bude znít strašně debilně, ale poslala jsem žádost o přátelství a psala si s klukem mých snů!

Nikdy v životě jsem ni takového neudělala, protože jsem potřebovala přesně toho chlápka, který přijde a řekne, že se to musí změnit. Teda nebyl to chlápek ale Venda!

Občas jsem dubová palice a není možné se se mnou domluvit nebo mě přesvědčit. Jediný člověk, kterému se to fakt povedlo mi dneska dodal pocit, že jsem boží, výjimečná a že nemůžu být takový sráč. Tak jsem zavřela oči a zaklikla "Odeslat žádost o přátelství". A co se stalo?

Sotva za pět minut zasvítila taková ta minizeměKOUL(A)E a moje žádost byla přijata !Můj bože, hned v tu chvíli bych zvládla moonwalk, jak jsem měla lehké nohy!!

Další Everest byl přesvědčit mě, abych mu vůbec napsala a výledek? MISSION COMPLETE!!

Už nevím, co napsat, přijdu si jako osmiletá holka, kterou spolužák pozval na kopeček jahodové! No prostě božsky! Třeba bude lét fajnové, třeba bude všechno fajnové!

DĚKUJU VENDY!

P.S. : Trochu depresivní obrázky, co?! :D tak jeden veselejší, protože dneska máme šťastný den!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama