vie est belle!

7. května 2014 v 16:50
Najít přítele je věc těžká. Přítel je totiž někdo, kdo vás pochopí, kdo vám bude rozumět a kdo vás nebude soudit za vaše rozhodnutí. Jistě, najít přítele je složité...

Jeden citát říká : "Kdo našel přítele, našel štěstí." Já bych si ho však dovolila poupravit "Kdo našel přítele, který dokáže pochopit vaši situaci, našel štěstí." .Já jsem to štěstí asi našla (teda zatím se to tak tváří), ale je mi trochu smutno z toho, že moje kamarádka zažívá něco podobného jako já a proto mě chápe. Přála bych si, aby byl pro nás teenegary svět jednoduchý. Aby nikdo nebyl posedlý vzhledem, aby jsme mohli dělat jenom to, co se nám chce a aby jsme uměli zacházet se svými city.

Popravdě moc nerozumím tomu, že má někdo "plnohodnotný" vztah ve třinácti/čtrnácti letech. Jo jasně "Láska kvete v každém věku"..a bla, bla, bla... Nejhorší na tom všem je fakt, že my teenageři asi nejsme schopní najít faktickou opravďáckou lásku s velkým L.

A proč si to myslím?.. asi proto, že momentálně zažíváme období, kdy většinou nejsme schopní vypořádat se s vlastními city a doslova nevíme co se sebou, natož co si počít s partnerem. Možná proto si většina kluků najde nějakou pumu, které jde jenom o to, aby bylo super-mega-INózní kočička co má vedle sebe coolového kočičáka. Achjo, světě nechceš být jednodušší?

Nejpříšernější na tom je onen fakt, že najít někoho, který splňuje naše představy aspoň z 48% je asi tak těžké, jako olíznout si loket. Když se mi to náhodou povede, teď mluvím o tom hledání :D, tak je božský, dokonalý ale buď má přítelkyni a nebo z něho/toho mám strach (vzhledem k počtu čtenářůtohoto blogu si dovolím použít tento dovětek). Ale ne, opravdu nemám panickou hrůzu z penisů -____-

No nic... svět je krutý, život je svině, všichni boží lidi jsou zadaní (nebo se jich bojím), továrny na gumové medvídky chrlí málo medívdků a světová spotřeba mléka roste. A proto...DĚKUJU, ŽE ŽIJU ZROVNA NA TÉTO PLANETĚ, protože jenom díky tomu mám co řešit a na co si stěžovat a nemusím se zabývat mými problémy. A ještě děkuju tomu debílkovi z 1. A za to že mě baví jeho životem a vztahem s dvěma holkama naráz! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama