život jako FEAR FACTOR

10. března 2014 v 19:26
Bojím se.. Jo jasně, mám strach.

Jsem puberťačka, která ani neví co bdue za týden, takže myslím, že jsem v právu s tím, abych měla strach. Důvodů ke strachu mám spoustu - počínaje včerejší neočekávanou písemkou přes nedostatek peněz až po smrt.

Možná by někomu mohlo přijít zvláštní, že se v 15 bojím smrti. Jenže já si prostě nemůžu pomoct, musím to být navždy, prostě nemůžu umřít, to nepřipadá v úvahu!!!

Znám lidi, kteří se bojí toho že budou neoblíbení nebo že jejich popularita bude na bodu mrazu. Kdyby toto byl jediný původce mého strachu, byla byhc šťastný člověk. Upřímně já mám větší strach z toho, že ztratím kamarády, že zůstanu sama a z toho že na světě dojdou zásoby gumových medvíků.

Bojím se toho, že roztají všechny ledovce a v Česku bude oceán, bojím se toho, že se objeví nějaký zmutovaný druh opic, který bude ovládat lidstvo, bojím se toho že na Zemi přiletí rytíři Jedi a budou nás všechny terorizovat.

A můj největší strach? SAMOTA.. Bojíms e toho, že všichni odejdou, že si nikdy nenajdu kluka který mě bdue mít fakt rád, že udělám pitomost, která všechny rozzlobí natolik že utečou..

Mít strach je přirozené, jasně to říkají všichni, ale zkuste to nějak ovlivnit v těch psrávných chvílích. Možná by jsme beze strachu skončili jako roboti a nebo by jsme byli při té mimozemské invazi schopni vzdorovat těm mimozemšťanům. Těžko říct..

Ale já to zvládnu! Dokážu vystudovat, najdu si skvělou práci, najdu si mého Mr. McDreamy a budeme spolu mít dva malé černoušky, naučím se zvládat kritiku ( i když je neoprávněná :D ), zvládnu být skvělá kamarádka a dobrá holka, no prostě to DOKÁŽU!

P.S.: A spravím si to moje sebevědomí, jsem na dobré cestě, co? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama