jako maskovaní špióni

14. března 2014 v 22:12
Vypadat před lidmi jako bohém. Vypadat jako kráska. Vypadat jako nejlepší sportovec z týmu. Vypadat jako nejoblíbenější z celé školy. Vypadat jako někdo kdo nejsme..Všichni nosíme masky a ne že ne!

Procházím se po škole a sama to můžu vidět. U nás ve škole je asi 1 000 lidí a každý z nás chce vypadat dobře. Některé lidi jsem měla možnost potkat ještě před gymplem a je mi trochu smutno z těch masek, které nosí dennodenně

Jedna holka, řííkejme jí třeba jenom V., je moje bývalá spolužačka ze základky. Už na té základce byla asi trochu jiná. To, že je nkdo jiný nikomu neberu protože já ať chci nebo ne jsem divná taky... I když ona nebyla ani tak jiná než spíš trapná. Každopádně teďka ji potkám ve škole, nosí se jak pětikačka do banky. O to víc mě ale dokáže rozesmát, když s ní mluvím a mám pocit, že se bavím s holkou o 3 roky mladší.. Nebo třeba stačí potkat ji někde na diskotéce - přijde na jehlách, uplé kalhoty a nátělníček a je z ní rázem dospělá holka.. než promluví..

Na těchto "vesnických" akcích se ty masky asi nejlíp nasazují. Každý zná každého a je vážně legrační pozorovat holky, které si hrají na hvězdy a ve skutečnosti ani neví jak se dělají míchaná vajíčka.


Ale upřímně.. nejspíš taky nosím masku. Není to (teda doufám) maska faleše. Je to spíš maska štěstí, abych nemusela vysvětlovat proč jsem zrovna smutná, co mě trápí, proč se mi zrovna nechce smát. Jsem si jistá, že nejsem jediná, kdo ji nosí. Asi ji nosíme všichni, ale jenom se s tím nesvěřujeme..

Čekám na den až všichni odhodíme své masky, až budeme svobodní. Budeme prostě smutní a nebudeme hrát štěstí. Budeme šťastní a nebudeme to schovávat za masku vážnosti. Budeme prostě trapky, které jsou jako devítileté holky. zkrátka si na nic nehrát a jenom žít. Užívat si sluníčko, jaro a přátele..

Prostě žít!!

P.S.: Ano i já mám teď na sobě masku...Sedím s čekám až všichni od nás z domu vypadnou, abych se mohla osprchovat a jít spát! Místo toho tady všude někdo je a nemám chvilku klidu ..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama