oooooooh love!

18. února 2014 v 19:46
Láska. Slovo láska bych si netroufla definovat snad jenom proto, že jediná, která mě potkává je láska do hor, do bot, do svetru a tak. Při těchto myšlenkách však v mé mysi vysvtává otázka "Zamiluje se každý v životě aspoň jendou a opravdově?". Má každý z nás právo na lásku? A bude ta láska opětovaná? Je to těžké, Spousta z nás si asi tu lásku ničí sama, třeba tím, že vybírá toho nejlepšího tak, že nakonec nikdo nezbyde.
Jsme my lidi, kteří lásku nenašli, masochisté, smolaři a nebo prostě jenom nepřitažliví ňoumové? Říkám si, že to bude určitě chyba ve vesmíru, zvlášť když jdu po chodbě a za každými dveřmi a na každém parapetu potkám líbající se pár. Jen mi někdo řekněte, jak to udělali?
Z tohoto mého uvažování začínám usuzovat, že budu asi jenom ňouma, co sedí a sám nic nezvládne, teda určitě ne ve střízlivém stavu za určitým záměrem.
Spoustě nás, nezadaných ani moc nepomáhá dnešní svět. Jen si vzpomeňte na vyplňování osobních údajů na vašem facebookovém profilu, na písničky, které slyšíme v rádiích, na zamilované reklamy na Kofolu. Je dnešní svět zaměřený proti nezadaným a nebo jenom hledáme něco, na co si stěžovat? Vždyť i na spoustu věcí potřebujete partnera a ani ve snu by vás to nenapadlo, nemluvě o tom, když cestujete nebo někde sedíte a příjde za vámi někdo, kdo se zeptá "Jste sama?".
Ano, přesně to je ta chvíle, kdy mám chuť vstát a začít křičet na celý obchod, restauraci, vlak "Ano kurva, jsem sama!!!"
Nejspíš by to bylo hodně drastické řešení, ale přece nebudeme troškaři.
A proto do té doby slavnostně prohlašuji "Milá lásko, až potkáš někoho děsně supráckého jenom pro mě, zavolej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama