friendship?..haha

15. února 2014 v 21:05
Už jako malé děti si na pískovišti nebo při hraní na průlezkách najdeme kamarády. Ano, tito kamarádi jsou to nejdůležitější, co v té době máme, snad kromě báboviček a mlýnu na písek. Ale kolik těchto přátel s námi přežije až do teď? Do věku, kdy je potřebujeme nejvíc. Jsou dětská přátelství opravdová přátelství?
Co se týče mých dětských přátelství, vydrželo mi jedno, jedno opravdové, bez toho, aniž by jsme si pořád dokazovaly jak se máme rády a vypisovaly si blbiny. Prostě souzníme na dálku, úžasné, že? :) dnešní doba si nejspíš žádá být ve styku každý den, psát si, telefonovat si a být na sobě závislí, ale co taklhe nezávislé přátelství?
Samozřejmě jsem nevyrůstala pouze s jednou kamarádkou, to by mě i náš vztah zabilo. Byla jich spousta a takhle veřejně/neveřejně se přiznám, že některé byly moje kamarádky jenom kvůli té paletce očních stínů, se kterýma jsem se vždycky mohla nalíčit!!
A potom to přišlo.. nový svět- základní škola! Byla jsem malá holčička, která bydlela úplně jinde než všichni ostatní a chodila do jiné školky, no skoro naplavenina. Je fakt, že si to už moc nepamatuju, ale i tak ze základní školy nemám nějaké děsivé trauma, které by mě pronásledovalo vždy, když jdu na záchod.
Přátelství jsem našla víc, některé mi odjely přes půl republiky, jiná bydlí 4 kiometry ode mě a já nejsem schopná přijet na návštěvu. Jiná bydlí 5 minut chůze od mého domu. Potkáváme se každý den, kdysi jsme spolu strávily téměř dva měsíce v kuse, a teď? Když se potkáme ráno na vlakové zastávce, usmějeme se a zvedneme ruku na "Jeeh ahoj" a přitom to snad ani není upřímné. Snažím se udělat nějakou legraci, ale vrací se mi to tím, že se na mě jednoduše vykašle, protože nejsem dost dobrá kamarádka. dělám všechno v nejlepším vědomí a svědomí a stejně to není dost. Řešíme hlouposti, které nám zbytečné ztrpčují život a šly by vyřešit za 3 minuty, třeba týdena jsme zbytečné naštvané. Říkám si, kde se ta chyba stala a už to vidím. zní to hloupě, ale asi to budou peníze. Když moc, že můžete mít všechno, příjde v nesprávnou chvíli, je těžké se udržet na vaší poklidné vlnce přátelství.
A co je na tom všem nejlepší? Stará vlna přátelství se pomalu rozplynula a je z ní něco, co unese sotva lístek. Já jsem se ale dokázala dostat na novou. Říkám té vlně "GUH". A nic lepšího jsem zatím asi nepoznala. Myslím, že najít přátelství, u kterého se nemusíte pořád chichotat jako debil ale bavit se, je nějvětší štěstí člověka. Ovšem najít přítele se kterým se jako debil skutečně chichotáte a dáváte si valentýnské dárky taky není vůbec k zahození!! :)


S úsměvem do postele!
XoXo! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama