Milá 2014ko..

1. ledna 2014 v 12:10
Je prvního ledna 2014. Včera byl silvestr a teda musím uznat, že nic moc. Teda ne že by to nebylo fajn, ale párty HRAD je párty HRAD! :D
Včera večer jsem si v opojení sektem dala asi 9 novoročních předsevzetí, ale vidím to tak, že nesplním ani jedno. Ale musím se pochlubit, že vloni jsem jich splnila polovinu! Asi bych je mohla vyjmenovat, že? :))
1. Najdu si přítele
2. Zhubnu 5 kilo!!!!
3. Budu se víc věnovat tanci
4. Udělám ty nejbožejší hody, co kdy naše vesnice viděla
5. Začnu sportovat
6. Pošlu Vendulu do prdele!!
7. Změní si účes, ne moc radikálně ale nějak určitě! :D
8. Nevzpomínám si
9. Pojedu do školy v županu (pouze pokud se na to budu cítit :D)

Dívám se na to a shledávám má předsevzetí nereálnými, neboť hubnutí v mém případě by muselo vypadat jako čtyři stěny a stůl. Možná ani ten ne, protože bych v záchvatu žravosti okusovala nohy toho stolu. Píšu tady o hubnutí a drtím do sebe u toho vanilkové rohlíčky, zabte mě někdo!!!! :D
Najít si přítele?!? Ha, ha, ha.. Možná se budu řídit tím, co mi před 10 minutami řekla kamarádka Verča- "Musíš vylézt konečně na světlo". Nejspíš jsem našla inspiraci pro rok 2014 ^_^. A nebo si prostě jenom přestanu dělat naděje na hezké kluky, kteří si o mně asi myslí, že jsem stalkerka, nebo něco takového :D..

Moje modrá sociální síť mi opět funguje v druhém okně mého prohlížeče a já konstatuji, že mě mrzí, že si s mými kamarády už nepíšeme "Šťastný nový rok" ale "Tak co, jak jsi dopadla..?" Nejsem alkoholik, notorik ani ochlasta ale krucinál aspoň se můžu na toho silvestra zkalit! Ovšem při dvojitém pedagogickém dozoru mých kamarádů to moc nejde! :D A víte co je na tom všem nejhorší? I když bych si dovolila se zkalit, všechny slepice po vesnici mi to budou vzpomínat ještě dva roky :P. Nenávidím život na vesnici už jenom proto, že nemůžete nic!

Nový rok mě vůbec nenechává klidnou. Poslouchám koncert Vídeňské filharmonie, dojídám zbytky cukroví ze včerejška a pomalu se chystám to jít zakotvit do postele, protože 4 hodiny spánku jsou jako když vám někdo nabídne lízátko ale dá vám líznout jenom jednou a trošičku.
XOXO :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 laari laari | E-mail | 13. ledna 2014 v 20:44 | Reagovat

Už Tě čtou tři lidi, včetně tebe. A mamka to není :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama