malade et sans livres!

21. ledna 2014 v 14:17
Už je to třetí den co ležím v posteli a mezi měřením teploty odcházm zvracet nebo pro hrnek s čajem a říkám si, kde se stala chyba? Ještě v pátek jsem seděla s mém milovaném over-size svetru s kamarády v baru na čaji a od soboty bliju jak šakal!!! Svět je nefér.

Vždycky jsem nemoci "milovala". Ne že bych byla nějak masochisticky založená nebo tak něco, prostě mi jenom vyhovovalo být sama doma pěkně s dekou, knížkou, filmem a čajem. Teď mi chybí prakticky všechno!

Knížku jsem neviděla ani nepamatuju a nabývám podezření, že někdo spálil všechny dobré knížky na světě. A nebo si jenom neumíme vybrat, teda pokud si případně omylem nepůjčíte druhý díl dřív než první, to potom už nemáte chut číst nic! O filmech ani nemluvě, protože stáhnout dobrý film je asi stejně těžké jako najít tu knížku. Pokud nechcete jako tupé ovce podle trendů sledovat Iron Mana a číst 50 Shades Of Grey, pak jste bez šance na dobrou zábavu. Když jsem byla mladší, stačila mi televize a oldschool telenovely. Jak já jsem milovala Sladkou Valentýnu! Jediné co se dá v současnosti najít v televizi dopoledne je realityshow o nevěstách hubnoucích do svatebních šatů, což je docela depresivní, protože vy nemůžete sníst ani sousto, aby to z vás někama nevyletělo!

A tak se jedinou mou zábavou staly myšlenky, čaj a deka.

Už se druhý den úspěšně vyhýbám škole a začíná mi být smutno po mých spolužácích a po tom všem. Jediné po čem mi není smutno a vlastně jsem z toho šťastná je to, že se zrovna teď ulívám z hodiny fyziky! A je to skvělý pocit! Hodně jsem přemýšlela nad vším, co jsme spolu stihli zažít za půl roku a taky nad tím, co všechno jsem jim na sebe práskla za tak krátkou chvilku!

Jelikož můj "blog" četli tři lidi a to včetně mě, můžu sem s klidem napsat návod na to, jak se stát palačinkou, aniž by si ze mě někdo dělal legraci.

How to be a pancake in five steps:

1. chce to věrného parťáka, který vás nenechá se dlouho dusit v těstě a pomůže vám to zabalit
2. chce to dost velkou deku
3. zabalte se do deky
4. představte si že jste marmeláda
5. prostě ležte a buďte marmeláda

Jednoduché, co? :)

Stejně teď nemůžu myslet na víc, než na to, až budu zdravá a konečně schopná pořádně chodit a žít a fungovat a pracovat a všechno! Až si v pátek konečně zajdu do divadla, až si po škole půjdeme s Verčou zatancovat, až Vendu vytáhnu na jógu a až konečně najdu tu dobrou knížku. Víc nechci!
(Teda vlastně chci, ale nebudu si vymýšlet, když jsem ráda, že teď zvládnu pozřít topinku :D )

:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama