finally!

31. ledna 2014 v 10:35
Konečně začala ta opravdová zima, ta zima, kterou mám ráda. Je konec ledna, včera jsem dostala svoje první vysvědčení na gymplu, což podněcuje můj mozek k tomu, aby přepočítával, jak krátkou dobu tam ještě strávím.

Spousta mých kamarádů si na svoje vysvědčení postěžuje, zanadává, dostane mylšenku, aby ho spálila a já momentálně patřím mezi ně. Nebudu lhát, že jsem nějak nadmíru spokojená, protože mi můj mozek, moje svědomí a moje všecko říká, jak jsem šíleně trapná s dvojkou z informatiky, z tak debilního předmětu! :D

Mám pocit, že mi chybí sluníčko k tomu, abych to zase byla já. Zima se mnou dělá příšerné věci. Jsem člověk fungující na solární pohon, takže je dost možné, že zima ze mě dělá regulérního blba! Zrovna před chvilkou mi psala celkem rozzlobená kámoška, protože jsem jí neřekla to "ahoj" a ona si myslí, že se s ní odmítám bavit, nebo já nevím co. Obě víme, že to tka není, prostě jenom.. je zima.


Většina mých známých nemá ráda zimu, ale zbožňuje lyžovačky a tak podobně. Já jsem nelyžař ale absolutní, lyže jsem viděla 2x v životě na živo :D .

Já za dva dny odjíždím do Alp. Ne že bych se bála, ale fakt se bojím, protože představa že sjíždím ten kopec, spadnu, vypnou se mi lyže a sjedou mi někam do křoví, mě legračně děsí. Nemluvě o tom, že jak mě každý uklidňuje, že když se mi něco stane, přiletí pro mě vrtulník a třeba budu ještě někdy v životě chodit!

A ještě líp. Budu bydlet týden v apartmánu s 5 holkama, které neumí vařit a ořád piští a jsou ze všeho nadšené, případně nadržené! Mám pocit, že vím jak to dopadne.

Většina lidí si o mně myslí, že jsem svědomitá a možná dokonce i spolehlivá, ale opak je pravdou, zvlášť při balení. Nemám vůbec ponětí, jak si sbalit věci na celý týden tka, abych byla schopná provozovat lyžování a do toho se normálně stravovat a fungovat, aniž byhc umřela hlady nebo mi konečky prstů rozežíraly staré ponožky :D. Navíc přežití, bez mých obvyklých zlozvyků bude horší než to učení lyžování.

Tak ahoj Česko, zdravím Tě Molltale!

XoXo <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama